ASBR Spring 2021 Results


Monday, June 14, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 9
Team 1 - Spitz (Alliance) 7
 
Saturday, June 12, 2021 @ 3:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 9
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 10
 
Saturday, June 12, 2021 @ 12:30pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 6
Team 4 - Odar (Alliance) 7
 
Saturday, June 12, 2021 @ 10:00am
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 14
Team 3 - Belilos (Alliance) 2
 
Thursday, June 10, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 11
Team 5 - Suchtya (Alliance) 4
 
Wednesday, June 9, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 5
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 9
 
Wednesday, June 9, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 1
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 13
 
Tuesday, June 8, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 5
Team 3 - Belilos (Alliance) 7
 
Tuesday, June 8, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 7
Team 6 - Bare (Alliance) 8
 
Tuesday, June 8, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 4
Team 4 - Klawonn (Prep) 3
 
Saturday, June 5, 2021 @ 4:00pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 15
Team 5 - Suchtya (Alliance) 3
 
Saturday, June 5, 2021 @ 12:30pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 7
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 8
 
Saturday, June 5, 2021 @ 12:00pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 14
Team 4 - Odar (Alliance) 5
 
Saturday, June 5, 2021 @ 10:00am
Final
Team 1 Nester (Prep) 5
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 15
 
Wednesday, June 2, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 12
Team 4 - Klawonn (Prep) 0
 
Thursday, May 27, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 12
Team 4 - Odar (Alliance) 4
 
Tuesday, May 25, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 8
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 6
 
Saturday, May 22, 2021 @ 5:00pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 3
Team 3 - Belilos (Alliance) 13
 
Saturday, May 22, 2021 @ 2:30pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 7
Team 1 - Spitz (Alliance) 0
 
Saturday, May 22, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 11
Team 6 - Bare (Alliance) 12
 
Saturday, May 22, 2021 @ 12:00pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 4
Team 1 Nester (Prep) 6
 
Saturday, May 22, 2021 @ 9:15am
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 4
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 9
 
Thursday, May 20, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 8
Team 4 - Odar (Alliance) 5
 
Thursday, May 20, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Klawonn (Prep) 3
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 6
 
Wednesday, May 19, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 10
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 5
 
Wednesday, May 19, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 9
Team 5 - Suchtya (Alliance) 5
 
Tuesday, May 18, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 10
Team 2 - Koomey (Alliance) 3
 
Saturday, May 15, 2021 @ 5:00pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 17
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 6
 
Saturday, May 15, 2021 @ 5:00pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 6
Team 1 - Spitz (Alliance) 9
 
Saturday, May 15, 2021 @ 2:30pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 4
Team 4 - Klawonn (Prep) 6
 
Saturday, May 15, 2021 @ 2:30pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 10
Team 4 - Odar (Alliance) 8
 
Saturday, May 15, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 5
Team 6 - Bare (Alliance) 6
 
Thursday, May 13, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 11
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 4
 
Wednesday, May 12, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 11
Team 2 - Koomey (Alliance) 4
 
Wednesday, May 12, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 5
Team 3 - Belilos (Alliance) 5
 
Tuesday, May 11, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 4
Team 5 - Suchtya (Alliance) 5
 
Tuesday, May 11, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Klawonn (Prep) 11
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 12
 
Saturday, May 8, 2021 @ 5:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 10
Team 4 - Odar (Alliance) 6
 
Saturday, May 8, 2021 @ 2:30pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 8
Team 2 - Koomey (Alliance) 3
 
Saturday, May 8, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 0
Team 6 - Bare (Alliance) 7
 
Saturday, May 8, 2021 @ 12:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 6
Team 4 - Klawonn (Prep) 7
 
Saturday, May 8, 2021 @ 9:30am
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 13
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 9
 
Thursday, May 6, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 3
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 6
 
Thursday, May 6, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 6
Team 2 - Koomey (Alliance) 4
 
Wednesday, May 5, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 7
Team 5 - Suchtya (Alliance) 13
 
Tuesday, May 4, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 0
Team 4 - Odar (Alliance) 7
 
Tuesday, May 4, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 12
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 4
 
Saturday, May 1, 2021 @ 4:30pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 1
Team 1 - Spitz (Alliance) 0
 
Saturday, May 1, 2021 @ 4:30pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 1
Team 3 - Belilos (Alliance) 6
 
Saturday, May 1, 2021 @ 4:30pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 9
Team 4 - Klawonn (Prep) 2
 
Saturday, May 1, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 13
Team 1 Nester (Prep) 5
 
Saturday, May 1, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 7
Team 6 - Bare (Alliance) 0
 
Thursday, April 29, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 5
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 5
 
Wednesday, April 28, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 1 - Spitz (Alliance) 14
Team 5 - Suchtya (Alliance) 5
 
Wednesday, April 28, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 1
Team 3 - Belilos (Alliance) 9
 
Tuesday, April 27, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 4 - Klawonn (Prep) 5
Team 1 Nester (Prep) 3
 
Tuesday, April 27, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 9
Team 2 - Koomey (Alliance) 3
 
Sunday, April 25, 2021 @ 9:00pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 7
Team 3 - Belilos (Alliance) 6
 
Sunday, April 25, 2021 @ 6:00pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 4
Team 4 - Odar (Alliance) 1
 
Sunday, April 25, 2021 @ 4:00pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 1
Team 1 - Spitz (Alliance) 6
 
Sunday, April 25, 2021 @ 2:00pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 13
Team 1 - Spitz (Alliance) 3
 
Sunday, April 25, 2021 @ 12:00pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 7
Team 5 - Suchtya (Alliance) 13
 
Saturday, April 24, 2021 @ 5:00pm
Final
Team 5 - Suchtya (Alliance) 4
Team 4 - Odar (Alliance) 1
 
Saturday, April 24, 2021 @ 2:30pm
Final
Team 3 - Belilos (Alliance) 1
Team 1 - Spitz (Alliance) 6
 
Saturday, April 24, 2021 @ 12:00pm
Final
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 12
Team 1 Nester (Prep) 6
 
Saturday, April 24, 2021 @ 9:30am
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 8
Team 4 - Klawonn (Prep) 4
 
Thursday, April 22, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 6 - Bare (Alliance) 13
Team 1 - Spitz (Alliance) 3
 
Thursday, April 22, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 11
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 6
 
Wednesday, April 21, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 2 - Koomey (Alliance) 7
Team 5 - Suchtya (Alliance) 13
 
Wednesday, April 21, 2021 @ 7:30pm
Final
Team 4 - Klawonn (Prep) 2
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 5
 
Tuesday, April 20, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Odar (Alliance) 7
Team 3 - Belilos (Alliance) 6
 
Saturday, April 17, 2021 @ 6:00pm
Final
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 6
Team 2 Black/Karinshak (Prep) 5
 
Saturday, April 17, 2021 @ 3:30pm
Final
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 15
Team 1 Nester (Prep) 4
 
Thursday, April 15, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 4 - Klawonn (Prep) 1
Team 3 Mellett/Foti (Prep) 9
 
Tuesday, April 13, 2021 @ 7:00pm
Final
Team 1 Nester (Prep) 9
Team 5 - Layman/Crowe (Prep) 10